Kültür Eğitim
Kültür Eğitim

Kültürlü Haberler

EĞİTİM OSCAR'LARINDA YILIN EĞİTİM PROFESYONELİ

Eğitimin Oscar’larında Yılın Eğitim Profesyoneli Ödülü Ahmet Sait Yurtseven’in oldu Eğitim dünyasını her yıl bir araya getiren Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri 2016 Töreni, 2 Haziran akşamı İstanbul Şişli Marriott Hotel’de gerçekleştirildi. “Yılın Eğitim Profesyoneli” ödülüne, Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sait Yurtseven layık görüldü.

Artı Eğitim Dergisi ve egitimtercihi.com web sitesi tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen “Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri”nde eğitim dünyasının önde gelen isimleri ödüllendirildi. egitimtercihi.com web sitesi üzerinden gerçekleştirilen oylama sonuçlarına göre dağıtılan eğitim ödüllerine bu yıl katılımın rekor seviyede olduğu belirtildi. 4 ayda 120 bini aşkın oyun kullanıldığı eğitim ödülleri 13 kategoride takdim edildi.

Eğitim alanında 36 yıldır idarecilik ve öğretmenlik yapan, kurucularından olduğu Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sait Yurtseven, “Yılın Eğitim Profesyoneli” ödülüne layık görüldü.

Eğitim sektöründen dernek başkanları, okul kurucuları, Milli Eğitim Bakanlığı bürokratları, yöneticiler ve öğretmenlerin katıldığı gecede teşekkür konuşması yapan Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sait Yurtseven, “Eğitim alanında çalışan, idari işlerden öğretmenlere, hizmetlilerden öğrenci işlerinde görev yapan çalışanlara kadar herkes eğitimin neferidir. Türk eğitim sistemini daha iyi hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu doğrulutda aldığımız bu ödül, bizi elbette çok gururlandırdı. Sektörümüze katkısı çok büyük olan Artı Eğitim Dergisi ve egitimtercihi.com internet sitesinde görev alan, bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.